24. September 2023
ETH

PolkaDot (DOT) Dodaje 40% codziennie jako Bitcoin cieszy się spokojnym weekendem (Market Watch)

Bitcoin jest z powrotem około 11.600 dolarów, a Chainlink skoki o ponad 7%. The daily stars altcoins are Cosmos, Bytom, Band Protocol, and PolkaDot with over 40% daily gains.

Bitcoin i większość altcoinów o dużej pojemności odzyskały swoją wartość po wczorajszych nurkowaniach cenowych. Jednak większość altcoin jest nadal daleka od swoich zeszłotygodniowych szczytów.

Bitcoin Wrócił do 11,600 dolarów.
Największa kryptokurcja według pułapu rynkowego zanurzyła się w obsłudze 11 400 USD po kolejnej nieudanej próbie odzyskania 12 000 USD. Nosa wydawała się nieco stroma, a spekulacje wzrosły, że BTC może dążyć do wypełnienia luki na CME na poziomie 9.600 USD.

Jak donosi CryptoPotato, otwarte kontrakty terminowe typu future na Bitcoina zbliżyły się do wartości ATH na poziomie 5 mld USD. Mimo to, ogólny trend spadł, a większość inwestorów zamyka swoje pozycje zamiast otwierać nowe.

Z technicznego punktu widzenia, Bitcoin Billionaire zmaga się teraz ze znacznym wsparciem obszaru oporu zwrotnego na poziomie 11.600 dolarów. W przypadku, gdy Bitcoin zdecydowanie go pokonuje, kolejny poziom oporu wynosi prawdopodobnie 11.800 dolarów przed kolejnym stand-off z psychologiczną linią 12.000 dolarów i 12.100 dolarów. Dla przypomnienia, Bitcoin widział fałszywe przełamanie w zeszły poniedziałek, które wzrosło do 12 500 dolarów, ale szybko je stracił.

Ty też możesz lubić:
Altcoins Bleeding Out As Bitcoin Heads Lower (Market Watch)
Crypto Analiza cen i przegląd 21 sierpnia: Bitcoin, Ethereum, Ripple, Chainlink i OMG
Market Watch: OmiseGO (OMG) Spikes 100%, Bitcoin Cena płaska
Jeśli Bitcoins zanurkuje ponownie, pierwsza linia wsparcia czeka na $11,400 – poziom z którego BTC odbił się wczoraj. Jeśli składnik aktywów złamie się poniżej niego, 11.200 dolarów i 11.000 dolarów do naśladowania.

Large-Cap Alts Recover, DOT Fires Engines

Po pewnych kontrowersjach związanych z jego czasem notowań, żeton DOT wzrósł do ponad 4 dolarów, co stanowi około 40% w ciągu dnia. DOT należy do PolkaDot, projektu, który cieszył się dużym zainteresowaniem społeczności kryptograficznej. Projekt ten zakończył swoją drugą sprzedaż żetonów miesiąc temu, po pierwszej sprzedaży w 2017 roku.

Oprócz DOT, większość altcoinów odzyskała również swoje wartości po wczorajszych spadkach, ale wciąż daleko im do wysokiego poziomu z 2020 roku. Ethereum zanurkowało do 378 dolarów, ale w ciągu zaledwie kilku godzin wzrosło do prawie 400 dolarów. Mimo to, ETH została tam odrzucona i powróciła do poziomu 387 dolarów od momentu napisania tych wierszy.

Ripple powrócił do poziomu powyżej $0,28, a Chainlink zyskuje ponad 7% swojej wartości. LINK prześcignął Bitcoin Cash, który jest nieco na czerwono i po raz kolejny jest piątym największym cyfrowym aktywem pod względem pułapu rynkowego.

Kosmos jest najbardziej imponującym zdobywcą dnia, z gwałtownym wzrostem cen o 28%. Zespół odpowiedzialny za projekt podzielił się wczoraj kilkoma kamieniami milowymi – w tym „trzy miliony bloków, 125 walidatorów i 1,5 miliarda dolarów zabezpieczonych wartości“.

Balancer (20%), Bytom (19%), NEM (17%), Kusama (16%) i Band Protocol (15%) również zwiększają swoją wartość o dwie cyfry. Co ciekawe, dane firmy analitycznej Santiment łączą najnowszą pompę cenową BAND z wolumenem mediów społecznościowych dotyczących tego aktywa. Według firmy, skok społeczny „zapowiadał“ wzrost cen.

Band Protocol Social Volume/Price Action. Źródło: Santiment
Protokół opaskowy Społeczna akcja cenowa i objętościowa. Źródło: Santiment
Golem i Augur, po wczorajszym przyzwoitym wzroście, wycofują się dziś odpowiednio o 16% i 12%. ICON (-10%), Flexacoin (-7,5%), 0x (-7%), akcje KuCoin (-6%) i Holo (-5,5%) są również na czerwono.